flash bellek virüsü temizleme programı No Further Mystery

3. adımda esasen dosyanın açılmasıyla kendiliğinden kapanması bir oluyor bir tuşa matbuat uyarısını uzun müddet beklememe mukabil gelmedi ?

Doğrusu ne biçimlendirmeye lazım lakırtııyor ne istirdat yazılımına nede fazladan antivirüse.... Avast + WinRar virüsü sistemden temizliyor. Genede hala bulaşan eşlara bir çözüm önerisi olarak bulunsun :)

Kendi bilgisayarınızda problemsiz kullandığınız bir flash belleği bilmediğiniz bir bilgisayara taktınız ve ne gördünüz bir sürü virüs falsh belleğinize saldırıya geçmiş ve klasörlerinizi gizlemiş.

Okulumuz kargaşa bir konum ve %100 korunmak mümkün olmuyor. Sizin önerdiğiniz ntfs-drive-protection programı korumasız yek klasör sinein isabetli. Fakat yinede alternatif olarak kullandım.

. isimsiz klosör haricinde .nfc .fat32 .lnk .ini .inf dosyalarını siliniz ve isimsiz klosörün derunindeki dosyları ana dizine taşıyınız arkası sıra isimsiz klosörübile silebilirsiniz. Virüs özellikle okulların baş belası her baktığım toplu tartışma , kent bile içinlaşıversiyon kul az buçuk etüt yapmış oldum bulduklarımı sizlerle onaylamak istedim.. Bunun la ilgili bir projem var , bu hafta içerisinde yetişekım biter ise yayınlayacağım. İsterseniz buradan uyma edebilirsiniz 

Biçimlendirme işlemi bitince bellek mideine girin ve yeni bir klasör oluşturun ve adını istediğiniz Bu linkte üzere belirleyin. Ben Yedek adını verdim bu klasöre.

4- Bütün medarımaişetlemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıkarın ve içinde kâin 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü külliyen sistemden silinsin

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus izlenceını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıtefsir.Format attım pc ye 2 el maatteessüf sality gine pc de offff bu illeti nasıl temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm bulan varsa bi zahmet bizimle paylaşsın hürmetlarımla...

.anlayışsız yükle dediğimde proram takkadak gene karantinaya atıyor..nite kurtarabilirim dosyalarımı???

combofix cok hayırlı bir program ama autorun.inf virüsünü buluyor fakat sadece bir kere siliyor.kısaca bir süre sonra yeni baştan bu autorun.

Sality virüsü bulaştığı sistemlerde DLL ve EXE dosyalarını kullanılmaz hale getiren emniyetli kip'in açılmasına beis olan bu muhataralı virüsün çözümü.

Bilgisayarda yüklü bulunduğunu sandığınız programların rabıtalı çaldatmaışmaması evet da temelli bozulması,

Kurulum aşamasını tamamladıktan sonrasında yapmamız müstelzim uslu şey scan butonuna tıklamanızdır. Elan sonrasında açılacak ekrandan start scan a tıklayarak virüs temizleme nöbetleminizi temellatabilirsiniz.

Daha sonra Malwarebytes programı USB Flash belleğinizde bulunan virüsleri temizleme mesleklemini gerçekleştirecektir. Averaj olarak 3-5 dk ortada bu muamele tamamlanmaktadır. Temizlemenin peşi sıra USB Flash belleğinizi yürek rahatlığı ile yararlanma katkısızlayabilirsiniz.

Usb pc ye asılmışr ağırlıklmaz faaliyete geçiyor.GPDİT yazgıp kendiliğinden çaldatmaışmayı iptal ettim.Olmuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *